Álláshirdetés - Ügyfélszolgálati munkatárs

Rólunk:

Megbízóink valós kockázatainak elemzése és a biztosítók ajánlatainak összehasonlító értékelése alapján teszünk javaslatot a biztosítási védelem optimalizálására. Az értékesítés folyamatában erősségünk a biztosítás ügyfélközpontú megközelítése. Így megbízóink a legnagyobb kockázati lefedettséggel, a legkedvezőbb díjon jutnak hozzá a számukra legmegfelelőbb biztosítási védelemhez.
Biztosítási portfóliónk teljes körű: az egészség-, az élet- és nyugdíjbiztosítások mellett a vállalati szektor számára fontos vagyon- és felelősségbiztosítások, valamint a gépjármű-biztosítások területén is számíthatnak szakértelmünkre.

Munkakör:

Leendő munkatársunk

. ellátja a különböző csatornákon beérkező ügyféligényeket és az ügyfélszolgálatot

. részt vesz a meglévő állomány karbantartásában,

. hónapról-hónapra nyomon követi az évfordulós szerződéseket és kézben tartja az ezzel kapcsolatos kommunikációt az ügyfelekkel,

. ellátja a díjhátralékos szerződések nyomonkövetését,

. részt vesz az ajánlatok rögzítésében, a szkennelésben, az archiválásban,

. használja az összehasonlító programokat, tarifálókat,

. folyamatosan fejleszti és szinten tartja szakmai tudását,

. szakmai és adminisztrációs segítséget nyújt a kollégáknak.

Elvárások:

. Szakirányú végzettség vagy 3-5 év releváns szakmai tapasztalat

. Készség szintű adatbázis- és táblázatkezelés

. Ügyfélorientált viselkedés

. Logikus gondolkodás

. Önálló és precíz munkavégzés

. Kiváló kommunikációs képesség

. Kiegyensúlyozott, kedves, segítőkész személyiség

Amit kínálunk:

. Stabil vállalati háttér, kellemes munkakörnyezet

. Versenyképes, bejelentett fizetés

. Egészségbiztosítás

. Folyamatos szakmai fejlődés, oktatás

Munkavégzés helye: Üllő, Pest megye

Önéletrajzokat a vp.zsofia@pannonsafe.hu címre várjuk.